Профессиональное видеооборудование • Купить оборудование для телестудий и операторов Професійне відеообладнання • Купити обладнання для телестудій і операторів

Професійне відеообладнання

профессиональное видеооборудование киевЩоб забезпечити ефективність виробництва кінофільмів, випуск телесеріалів, кліпів, наукових і документальних відео файлів, студія або телеканал повинні бути укомплектовані найкращими пристроями і перевіреної часом продукцією від світових брендів. Це саме стильне і продуктивне професійне відеообладнання, яке тепер можна купити з доставкою по всіх регіонах України.

Купити професійне телевізійне обладнання - ціна найкраща в Україні

  • Якісне і гарантовано потужне студійне відеообладнання - запорука успіху відеоматеріалів і телеканалів, гарантія продуктивної роботи співробітників і максимум ефективності.
  • Тепер в інтернет-магазині «ДівіаТех» можна замовити портативні рекордери, які застосовуються в запису сигналів в цифровому форматі. Це компактні накамерні записуючим пристроєм, широко затребувані в студіях і на телеканалах, що дозволяють зняти матеріал з відмінним звуком і зображенням бездоганної якості.
  • Також професійна відеотехніка для зйомок представлена хорошими і недорогими за вартістю моніторами, завдяки яким легко змонтувати запис і домогтися відповідної якості роликів.
  • Пересувні телестанції представлені комплексом сучасної апаратури, завдання якої полягає у виконанні телезйомки з передачею сигналу.
  • У магазині можна замовити краще тв обладнання, що дозволяє вести роботу в будь-яких режимах і з комфортом.
  • Необхідні в телеіндустрії відеомікшери, зручні пульти для відеомонтажу, які поєднують і перемикають сигнали з різних камер і пристроїв.
  • Дуже хороші ціни в інтернет-магазині на матричні комутатори будь-яких моделей, легкі в збірці відео стіни, різні проекційні прилади.

Телевізійне устаткування і професійна відеотехніка з доставкою від ДівіаТЕХ

Інтернет-магазин Дівіал-ТЕХ пропонує надійне і перевірене обладнання для телестудії на оптимальних умовах. Це відома у своїй галузі і успішна українська компанія, яка забезпечує ринок професійного обладнання та відеовиробництва найбільш ходовими і затребуваними аксесуарами для операторів і монтажерів, дикторів і режисерів.

Фахівці магазину підберуть будь по складності і вартості комплект пристроїв: це раціональний внесок коштів в якісне телевізійне обладнання, яке дозволить працювати з відеоматеріалами на високому рівні!

Развернуть