Умови згоди

Умови згоди

Шановні друзі! Заходячи на сайт divia.com.ua Ви автоматично погоджуєтеся з правилами його використання. Перед використанням цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання матеріалів сайту  

Сайт divia.com.ua (далі «Сайт») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп`ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності  

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. divia.com.ua не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. divia.com.ua в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті divia.com.ua не зобов`язаний оновлювати їх. Сайт divia.com.ua ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Увага!  

Згідно із законодавством України divia.com.ua є електронним каталогом. Залишаючи Замовлення на сайті Ви повідомляти нас про свій інтерес до обраної продукції. Автоматичне підтвердження Замовлення, яке приходить Вам на пошту НЕ є підтвердженням поставки або рахунком на оплату, воно лише повідомляє divia.com.ua про Ваше бажання купити подібний товар. Після отримання від Вас інформації про замовленні менеджер зв`яжеться з Вами і уточнить на яких умовах може бути укладений Договір поставки і виконана Відправка. divia.com.ua так само залишає за собою право не обслуговувати клієнтів у виняткових випадках без пояснення причин.

divia.com.ua так само має ряд правил застосування не описаних на цій сторінці і залишає за собою право повідомляти відвідувачів Сайту про ці правилася в разі конкретної необхідності.

Компанія ДівіаТех надає всю інформацію про гарантійне обслуговування товарів, права та обов`язки покупця і продавця в розділі «Гарантія та повернення».