Студійний Світло - Київ, Україна • Купити студійне світло для зйомок, Ціна Низька, Студийный Свет - Киев, Украина • Купить студийный свет для съемок, Цена Низкая

Студійне світло

Студийный свет - купить профессиональный студийный светОскільки відеозйомка вимагає стабільного освітлення, відеооператори потребують в безлічі сучасних аксесуарів, здатних помітно полегшити їх роботу. Професійний студійний світло давно став необхідним елементом якісної зйомки: вам гарантовані мінімум витрат і прекрасна якість відзнятого матеріалу. Купівля товарів з каталогу буде економною: набори світла і аксесуарів від одного бренду не тільки відмінно поєднуються між собою в технічному плані, але і обійдуться в скромну суму в порівнянні з придбанням всіх елементів окремо. Постійний студійний світло або імпульсний варіант можна придбати за демократичними цінами. Такі комплекти ідеальні і чудово скомпоновані: вони дозволять вирішити завдання, поставлені перед відеооператорами, найоптимальнішим чином. Купити студійне світло вигідно тут і тому, що прилади компактні і транспортабельні, легкі за вагою і не займуть багато місця в автомобілі.

Професійний студійний світло - Київ, Україна

  • Професійне освітлювальне обладнання для відеозйомки від ДівіаТех - підходящий варіант для фотостудії і відеозйомки від брендових виробників. Устаткування являє собою прилади зі світлодіодними і люмінесцентними, галогеновими лампами різної потужності.
  • За допомогою накамерного світла можна знімати в високій якості навіть в несприятливих погодних і світлових умовах. Це зручна спрямованість променя і відмінне освітлення для відеозйомки з високим коефіцієнтом передачі кольору.
  • Готові набори студійного світла незамінні для виїзних зйомок: це можливість швидко розташувати прилади відповідно обстановці. У такий набір входять спалаху, відбивні парасолі, прожектори і штативи для комфортної розстановки обладнання.
  • Софтбоксы декількох відтінків добре відбивають світло і вирівнюють освітленість кадру.
  • Також затребувані серед відеооператорів кольорові фільтри, тканинні або паперові фони для фотостудії, консолі управління, різні за розміром кофри, додаткові аксесуари для операторів від відомих брендових марок.

Каталог студійних освітлювальних приладів

Якщо потрібен якісний студійний світло, купити його варто в каталозі ДівіаТех: це універсальні набори в гідному асортименті і по відмінним цінами! Консультанти допоможуть визначитися з вибором відповідної техніки, запропонують кращі умови оплати і доставки. Все обладнання ви можете безкоштовно протестувати в нашому офісі перед покупкою!

Развернуть