Квадрокоптер Hubsan Zino Mini Pro - доступне і якісне рішення

Квадрокоптер Hubsan Zino Mini Pro - доступне і якісне рішення

Квадрокоптер Hubsan Zino Mini Pro - доступне і якісне рішення
Hubsan Zino Mini Pro - суперлегкий дрон, оснащений професійною камерою і передової функцією виявлення перешкод вдень і вночі.
Сучасна камера для унікальних кадрів
4К камера дрона оснащена CMOS-об'єктивом 1 / 1,3 дюйма з роздільною здатністю 48 мегапікселів і полем зору 84 градуси. Вона здатна записувати потокове 1080 відео при 30 кадрах в секунду. Пристрій має нічний режим, HDR і SD-карту на 64 ГБ, щоб надійно зберігати всі записані моменти. Все це з 6-кратним гібридним зумом, який дозволить вам отримувати зображення найвищої якості.
 
 
Технології, які творять мистецтво
Hubsan Zino Mini Pro з технологією штучного інтелекту допоможе вам оптимізувати одержувані зображення. Наприклад, в нічному режимі ви отримаєте високоякісні зображення в нічний час. Крім того, цей ШІ поліпшить управління дроном, дозволяючи швидко виявляти перешкоди, тварин і людей. Ви можете налаштувати його слідувати за вами, поки ви йдете по горах, стежити за своїм собакою, коли вона бігає по пляжу або фотографувати навколо вас. При цьому знімайте зображення з більш різким динамічним діапазоном і квітами, оптимізуючи темні знімки за допомогою технології HDR.
 
3-стороннє виявлення перешкод
Hubsan Zino Mini Pro - дрон з інтелектуальним тристороннім оглядом. Завдяки своєму 3D-сприйняттю і алгоритмам він захопить до 600 000 точок в просторі і вирахує, як далеко вони знаходяться і чи знаходяться вони в межах 15 метрів від дрона. І вдень, і вночі він буде уважно стежити за перешкодами, навіть якщо ви їх не бачите. Нічний зір забезпечується за допомогою оптичного ліхтаря, який освітлює шлях і забезпечує більшу безпеку в умовах низької освітленості.
 
 
Різні режими польоту
Це дрон, який можна адаптувати для пілотів з будь-якими навичками польотів. Хочете сфотографувати себе - використовуйте стандартний режим. Хочете швидкості - є спортивний режим. Або робіть знімки з кінематографічним ефектом з настройками FPV (дрон сумісний з FPV-окулярами). І все це з дальністю дії до 6 кілометрів. Всі кадри дрон зберігає в своєму сховищі обсягом 64 ГБ. Підключення через 5G або WiFi дозволить швидко переслати матеріал або додати налаштування.
 
Розумний акумулятор і величезний час польоту
Вибравши Hubsan Zino Mini Pro, ви отримаєте один з найпотужніших дронів даного класу, доступний сьогодні. За 40 хвилин польоту ви можете робити всілякі фото і відео, літати між горами і подорожувати зі швидкістю 16 м / с (в спортивному режимі). Крім того, дрон оснащений акумулятором з інтелектуальним балансом управління, який забезпечить мінімальне споживання енергії. Його алгоритм дозволить вам здійснювати більш безпечні і точні польоти і енергоспоживання.
ДивиаТЕХ © 2021г.