Акумулятор і Зарядний пристрій У ПОДАРУНОК!

Акумулятор і Зарядний пристрій У ПОДАРУНОК!
 
 
При купівлі кінокамер Blackmagic Pocket Cinema Camera 4Kабо Pocket Cinema Camera 6K
Акумулятор Canon LP-E6N та Зарядний пристрій PowerPlant WV-VBG6 У ПОДАРУНОК!
 
 
 
  Цифрові кінокамери наступного покоління для ручної зйомки. Моделі Pocket Cinema оснащуються всім, що необхідно для професійної зйомки художніх стрічок, телепрограм і документальної хроніки, роликів для блогів і YouTube-каналів. Зазвичай передбачені тільки на дорогих цифрових кінокамерах, ці функції дозволяють отримувати більш насичені фарби, чудову деталізацію і розширений динамічний діапазон між найяскравішими і темними тонами.
  В результаті будь-який контент: самостійні проекти, музичні кліпи, весільні урочистості або корпоративне відео, відрізняється справжньою кінематографічною якістю.
  
 

Canon LP-E6N

Акумулятор Li-Ion. Ємність 1900 мАг (14.7 Wh). Вихідна напруга: 7,2 В. Для дзеркальних фотокамер і відеокамер Canon. Відображення заряду на дисплеї камери. Опис: Літій-іонний акумулятор Canon LP-E6N має ємність 14,7 ват-година, напруга вихідного струму 7,2 В.  Оснащений функцією відображення рівня заряду на дисплеї відеокамери.

 
              
 

PowerPlant WV-VBG6

 

Зарядний пристрій PowerPlant Panasonic WV-VBG6, LP-E8 - "Інтелектуальний" зарядний пристрій для Li-ion акумуляторів, що дозволяє заряджати акумулятор швидко і безпечно. Зарядний пристрій повністю сумісний з оригінальним акумулятором Canon LP-E6N.

 

 

 
ДивиаТЕХ © 2021г.